Masáže

TERAPEUTICKÁ MASÁŽ

je zaměřena na odstranění bolesti.

Masáž provádím kombinací různých technik. Základem je individuální přístup ke každému klientovi, neboť je třeba vždy respektovat jeho zdravotní stav a potíže.

 

RELAXAČNÍ MASÁŽ

je jemná masáž, která Vám pomůže od stresu, zklidní organismus a navodí uvolnění. Provádí se pomalými tahy při svíčkách a relaxační hudbě.

Doporučuji pro klienty, kteří nemají výrazné bolesti.

 

Baňková terapie

je starobylá metoda známá více než pět a půl tisíce let. Použití baněk má dvojí účinek. Jednak se z těla odplaví všechny toxiny, tkáň se výborně prokrví, dochází k pročištění krve a zlepšení krevního oběhu. Zároveň dojde při masáži k uvolnění ztuhlých svalů a k odstranění bolesti.

 

Mohou sice na těle zůstat modřiny (zvláště při aplikaci, kdy se baňky nechají stát), ale během pár dní zmizí. Málokterá metoda však docílí tak intenzivního prokrvení masírované tkáně. Samozřejmě není nejvhodnější jít na terapii například v létě, když chcete druhý den vyrazit k vodě.                                                                     

 

Dornova metoda

Jedná se o šetrnou metodu napravování kostí a obratlů. Jemným tlakem, převážně palci, se obratle a klouby navracejí do původní polohy. Vše probíhá za aktivní spolupráce s klientem. Používá se při akutních problémech nebo dlouhodobých bolestech v zádech a kloubech.